10 czerwca oficjalnie otwarty zostanie ostatni z trzech obiektów ArcelorMittal Park, nowy Stadion Zimowy! Na inaugurację obiektu w meczu charytatywnym zmierzą się Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich vs TVN 24 i Przyjaciele.

Wystąpią w przerwach i z gagami nasze Pionierki w następującym składzie: Marta, Gosia, Hania, Patrycja, Marysia, Agata, Marta, Paulina. Zawodniczki przygotowywały p. Kasia z p. Basią.

https://www.youtube.com/watch?v=U-eVg3_VLzk

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc 3-letniemu Adasiowi Lisowi z Sosnowca. Podopieczny Fundacji Nieinni urodził się jako wcześniak. Tuż po porodzie zdiagnozowano u niego wrodzone wady. W prawej rączce Adasia brakowało kości ramiennej i kości przedramienia, a w szczątkowej dłoni doszło do zrośnięcia paluszków. W lewej rączce stwierdzono pojedynczą kość przedramienia z dwoma paluszkami. W związku z tym potrzebna jest policyzacja, bo tak właśnie nazywa się ta skomplikowana operacja, która polega na przeniesieniu palca w miejsce nieistniejącego kciuka.

Aby Adaś mógł zostać poddany temu zabiegowi potrzebne jest 340 tysięcy złotych. Obecnie na koncie zbiórki zebrano już ponad 100 tysięcy złotych. Operacja zaplanowana jest na sierpień tego roku.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/adas-lis

Godzina rozpoczęcia meczu: 17:00 Sprzedaż biletów: https://bilety.zaglebie.eu/ (tylko internetowa)

Cennik (całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc Adasiowi)
Bilet normalny: 30 zł
Bilet ulgowy: 20 zł

*bilet ulgowy obejmuje: kobiety, dzieci i młodzież do 18 lat włącznie, studentów i uczniów do 26. roku życia i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 7 – wejście bezpłatne z opiekunem (z wydrukowanym darmowym biletem)

Opublikowany przez mo

Prezes TKKF Pionier

Dodaj komentarz