Prowadzimy w naszej szkółce zajęcia łyżwiarstwa figurowego dla dzieci i młodzieży w wieku od 4-18 lat oraz dla dorosłych (bez przeciwskazań medycznych). Wymagamy zaświadczeń od lekarza rodzinnego/sportowego o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w podziale na grupy i w dodatkowe dni o czym informujemy podczas zajęć i na stronie.

Proszę wybrać w formularzu zgłoszeniowym do której klasy początkującej jest zapis.

Zapisu dokonujemy poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej (poniżej) oraz uiszczeniu składki członkowskiej.

Na zajęcia należy przyjść punktualnie ze swoimi łyżwami, skakanką, karimatą, w ciepłym stroju sportowym nie krępującym ruchów, rękawiczkach i dla dzieci w grupie początkującej obowiązkowo w kasku.

Szczegóły dotyczące zajęć znajdują się w Regulaminie Klubu.
Liczba miejsc w szkółce jest ograniczona, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą Kadrą lub Kierownikiem naszej sekcji (przed lub po zajęciach), aby zasięgnąć informacji o wolnych miejscach w szkółce.

– Najlepszy wiek do nauki jazdy na łyżwach to cztery lata – twierdzi Janina Buława.
– Dzieci mają odpowiednio rozwinięty zmysł równowagi i same poruszają się po lodzie. Nauka zaczyna się od chodzenia po lodzie oraz od opanowania umiejętności bezpiecznego wywracania się. A starsze? Po prostu jeżdżą dla przyjemności – pokochały łyżwiarstwo i trudno im się rozstać z tą piękną dyscypliną. Staramy się, by dzieci miały przyzwoity sprzęt. Kupują go oczywiście rodzice, ale my podpowiadamy jakie to mają być łyżwy i gdzie je kupić. Bo dobry sprzęt jest bardzo ważny, powinien gwarantować bezpieczeństwo nawet podczas wykonywania trudnych elementów.

Jeżeli potrzebny jest strój lub łyżwy można zapytać rodziców na grupie, czy ktoś dysponuje: https://www.facebook.com/groups/2625219551055793

Przygotuj się też na wczesne wstawanie na poranne treningi.

Zajęcia w naszej sekcji są dopasowane do poziomu umiejętności. Zapraszamy na zajęcia również freestylowców i hokeistów, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności o elementy łyżwiarstwa figurowego.

warto nas oglądać, polubić i obserwować


Zapisy na sezon 2024/25,
który rozpocznie się w pierwszy weekend września 2024

Przed rozpoczęciem zajęć należy dostarczyć kierownikowi sekcji lub trenerowi wypełnioną i podpisaną Kartę Członkowską dziecka

Deklaracja członkowska Dorosły

Dodaj komentarz