Sesja zdjęciowa z Taxus Arbor Hokej z Gwiazdami 22 stycznia 2022, który odbył się w Tychach. Tradycyjny mecz charytatywny z dochodem przekazanym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fotograf: Krzysztof Szubert (photochris)

Występ Marysi Grynpeter z Grupy Pokazowej, która w 2021 zdobyła Mistrzostwo Świata Juniorek w jeździe figurowej na rolkach.

Vloga podczas imprezy, prowadziła Laura Stencel, montaż relacji i zapowiedzi mo.

Utwór „Kawiarenki” i wchodzą na taflę pionierskie kelnerki: Magda Luszniak, Marta Łaskawska i Marta Dawidowska – wyciągnęły bramkarzy drużyn TVN24 i HRAP na szybką kawkę na ławkę kar. W tym czasie TVN24 strzela gola.

Słoneczny Patrol, w roli ratowniczki Ada Grzesiak, plażowiczki: Gosia Łaskawska, Ola Rudolf. Topielec zawodnik drużyny HRAP przez naszą dzielną ratowniczkę WOPR uratowany.

Piguły, czyli tyska pionierska służba zdrowia. Wilk już zaszczepiony, końską dawką. Adam Grzanka został profesjonalnie zaopatrzony i postawiony na nogi. Skład drużyny: Maria Grynpeter, Julia Łodarska, Nadia Mazur

Wilk (Tysek z GKS Tychy) i Zając (Laura Vlogerka Stencel). Zajec! Nu pogodi! Obyło się bez większych strat w ludziach i zwierzętach. Chodź upadek zająca wyglądał groźnie.


Zdjęcia z rozgrzewki w strojach od Body Space Fashion. Nastąpiła właśnie przerwa na reklamę i lokowanie produktów.


Pirackie show w wykonaniu całej Grupy Pokazowej „Pionierki” Klubu Rekreacyjno-Sportowego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Pionier sekcji łyżwiarstwa figurowego w Tychach (ale mamy długą nazwę – trzeba to kiedyś skrócić). Choreografię przygotowały instruktorki: Katarzyna Wachstiel i Maisa Dyrbuś-Manasar ze wsparciem Aleksandra Manasar i Szymona Derechowskiego (sceny walki)

Wspólny występ z Eweliną Lisowską do utworu „w stronę słońca” po brawurowym wykonaniu karnego przez Ewelinę. Wraz z Eweliną na lodzie: Nadia Mazur, Marta Łaskawska, Ada Grzesiak, Julia Łodarska, Marysia Grynpeter, Gosia Łaskawska.

Sesja zdjęciowa na koniec imprezy.

Dziękujemy publiczności za gorący doping. Rodzicom Pionierek za zaangażowanie w przygotowanie córek do występów. Pionierkom za wysiłek i radość wniesioną w wydarzenie.

Kadrze za przygotowanie choreografii i treningi wyrazy uznania.

Pani Kierownik Katarzynie Wachstiel od organizatorów imprezy gratulacje za włożony wysiłek przekazał Mariusz Gabrek, prezes Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.

Opublikowany przez mo

Prezes TKKF Pionier

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

Dodaj komentarz